www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Добри съседи


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Добри съседи
Спорт-Здраве
Публикувано на: 7.10.2007, 21:16
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Лично аз не обичам,когато съседът ми надуе своята си музика,която не харесвам.Не обичам и когато си слага дограмата в обедните часове,когато още спя.Не обичам,когато знае,че съм в мазето и все пак затваря входната врата на входа.Най-мразя,когато прозорецът ми е отворен заради свежия въздух и кучето му лае минувачите по 10 минути.

Но не изпускам нервите си.Все пак живеем заедно.Ами ако съседът,драги читателю,не живее заедно с теб? Ако съседът ти те презира и се опитва от десетилетия да те убие?

Ами ако съседът ти е румен овчаров или емилия масларова?

Тези гадове пълзят сред нас.Онези плужеци от 20-годишния кинескоп на телевизора живеят в съседния дворец.

Ако аз имах такъв съсед,утре щях да нарисувам един огромен хикс на входната му врата с черна блажна боя.
На следващия ден ще му счупя прозореца с прашка.


АЗ СЪМ ДЪРЖАВАТА ! И ИДВАМ ДА СЪДЯ !

До сега ме нямаше.Затова нямаше държава.До сега ви нямаше вас,затова нямаше държава.ВИЕ СТЕ ДЪРЖАВАТА !

ЕТО НАШТЕ ДУМИ - ПРОТЕКЦИЯ НЕ ЩЕ ПОЛУЧИ НИКОЙ,ОТ ДНЕС ТЯ Е ОТНЕТА ОТ ВСЕКИГО !

Предлагам на всеки магазинер да спре да ги обслужва.Предлагам на всеки минувач да им тегли една хубава храчка,когато ги види някъде по жълтите павета.Отделил съм си един ден да вися на паветата и да причаквам личности.Имам и изготвен списък от псувни...който е наблизо,да се чувства поканен да се присъедини към мен smil4334a43204b20.gif

Доста често се навъртат личности около Софийския университет.Не призовавам никого,зная,че колегите,четящи това,ми схващат мисълта.Имам няколко познати в Софийския,смятам да навием портиера да не допуска плужеци с вратовръзки в сградата...

Вече съм провел един ден на Стамболийски,читателят си няма и представа по колко равини минават на ден.Псуваш ги,те не ти обръщат внимание.Като усетят,че вървиш зад тях,ускоряват,забавно е smil4334ad8a149e0.gif
Омръзна ми да не ми обръщат внимание.За Фън Шуй се продават някакви прилично големи сферички от "оловно стъкло".Ето линк за хубава прашка,има и осигурени сачми:
http://www.oragie.net/defence.htm


Подочувам,че румен овчаров имал апартамент около Южния парк.Ако се върви към парка от Емил Марков,стига се парка,поема се вдясно и там някъде...сграда с вътрешен двор и портиер.Тия дни смятам да поогледам мястото.В крайна сметка,и портиерът е данъкоплатец,нали?

Не подстрекавам никой.Когато човек удобрява нещо,значи е готов да го направи.Просто съм любопитен дали идеята се харесва на читателя smil4334ad8a149e0.gif Искате ли тук да поустваме варианти на добросъседско отношение?
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 7.10.2007, 21:20
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Много красноречив акт е,ако една празна бутилка с натъпкан парцал в нея се метне по някой от прозорците на президентството.

Хубаво е и ако се нарисуват черни хиксове по автомобилите и ако на чистачката се защипе бележка:
"Спирачката може ад не е прекъсната,влез да провериш.И внимавай за бомбата."
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 7.10.2007, 21:35
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (HaishGadol @ Oct 7 2007, 09:33 PM)
QUOTE (Спорт-Здраве @ Oct 7 2007, 09:16 PM)
....когато прозорецът ми е отворен заради свежия въздух ....

Пич, много си объркан, честно. "Свежия" въздух в Люлин май ти действа пагубно. Това обяснява всичко. Щом наричаш въздуха дето се вижда с голо око "свеж" тогава имаш халюцинации вече

smil4341944e6b0c8.gif


Та...както бях писал в една тема,дето се изтри.
Радвам се,че споделяш това направо с мен,СтаршСопол.Всички знаят как гадни работи стават от клюки.Чувал съм,че казват че съм побъркан.

А по твой адрес съм чувал,че баща ти бил загубил девственостат си от майка ти,защото имала член smil4334ad1724132.gif
Но те защитих! Казах "Не! Бащата на СтаршСопол е изгубил девствеността си от мъж, много преди да го ебе еврейка" smil4334ad8a149e0.gif
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 7.10.2007, 21:49
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



И все пак,сексуалните предпочитания на бащата на СтаршСопол не интересуват никого.СтаршСопол може да се е пръкнал откъдето си иска.Това,че противозачатачните са му нанесли непоправими телесни щети,не го прави по-малко гнусна резана пача.




Темата не е за това.Темата е за това,че който се изплаши пръв от думите ми,той пише в темата smil4334ad8a149e0.gif Стархувайте се,тепърва ще ви е страх.Много хора четат тоя форум,на много хора им е писнало.По училищата вече се започна.Стаяваното напрежение ще плъзне из всички прослойки в близките седмици:)
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 7.10.2007, 22:06
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



АМИ ако?
Те издебна в гръб равине...и нещо блъсне гърлото ти.Ще можеш ли да се обърнеш? Поне да ме видиш? Ще те интересувам ли тогава? Дали с този гръклян ще можеш да простенеш юдейските си проклятия към живота?
Аз ще бъда там,не се безпокой.На Стамболийски.Някой,може би той? А може би този там? Какъв цвят е якето...толкова много еднакви якета!
Аз ще бъда там,в хората.някой в тълпата.Ти ще бъдеш ли също там?:)
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 7.10.2007, 22:10
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



АМИ ако?
Те навестя,овчар поруменял? Ами ако зная точен твой адрес? Дали мога да вляза? Може би не.А може би да.Ти ще разбереш това,рано или късно.Ами ако ти стане задушно,ще отидеш ли прозореца? Аз ще те чакам.Ела и ме виж.Погледни към ъгъла.Не...погледни към тримата на улицата,може би съм там.

Колата ти ще пищи,да.Ще спускам гумите.Ще дойдеш ли да ме видиш?Може би правя и нещо друго?:)
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 7.10.2007, 22:15
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



АМИ ако?
Ти се наложи пак да излезеш от парламента? Толкова много хора,едни отиват нанякъде.Други не знаят накъде отиват.Трети стоят и говорят нервно по телефона си.Аз ще съм там.Един от тях,някъде в тях,правещ нещо обикновено.
Ще избера ли теб? Интересува ли ме кой си,имаш ли деца...интересува ли ме какво смяташ,щом съм видял,че излизаш от парламента?
А ако вече съм избрал точно теб? На колата ще е написан отговора.Може и да не е.

Най добре стой вкъщи,не отивай до парламента.Ще се видим направо пред вас,когато излезеш за хляб.Дали знам къде живееш? Отговорът може да не е написан на вратата.А може и да е:)
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 7.10.2007, 22:17
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



АМИ ако?
Ти свърши бензина за голямата кола? Знаеш,аз съм там,не можеш да вървиш пеша.Ела,зареди.Аз ще те обслужа.Дали това съм аз? Може и да съм...но най-вероятно не.Дай ми бакшиш,аз не съм този,който очакваш.Аз съм никой.

Ще разбереш,дали съм бил аз или не.Когато потеглиш:)
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 7.10.2007, 22:21
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



АМИ ако?
Някой знае,че имаш вили? Дали някой знае,кои имоти са твои? В града има много хора.Досадно е,неприятно е,там деградираш.Там въздухът е отровен.Аз съм там,постоянно си сменям дрехите.Навсякъде хора,досадни иглупави.На всичкото отгоре и аз може би съм там...или зад теб.Или мога да мятам ножове добре? Дали съм тренирал както трябва? Ако свърши бързо,значи така е:)

Града е мой.Денем работи там,избягвай да ходиш пеш и се връщай във вилата на село.
Дали някой път отгново ще е там,където е посторена? Селяни,кой знае.Аз може да ходя често до село...
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 7.10.2007, 22:24
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



АМИ ако?
Съм просто никой,който пише по форуми? Просто един глупак.Какво четеш,не ми обръщай внимание.Ходи из хората,аз съм просто надъхан пикльо.
Тълпа е...хора са...С много хора се блъскаш.Дали някой от тях може да съм аз? Жалко,късно е вече за мисли:)
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 7.10.2007, 22:25
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (HaishGadol @ Oct 7 2007, 10:21 PM)
QUOTE (Спорт-Здраве @ Oct 7 2007, 10:10 PM)
АМИ ако?
Те навестя,овчар поруменял? Ами ако зная точен твой адрес? Дали мога да вляза? Може би не.А може би да.Ти ще разбереш това,рано или късно.Ами ако ти стане задушно,ще отидеш ли прозореца? Аз ще те чакам.Ела и ме виж.Погледни към ъгъла.Не...погледни към тримата на улицата,може би съм там.

Колата ти ще пищи,да.Ще спускам гумите.Ще дойдеш ли да ме видиш?Може би правя и нещо друго?:)

Пич, ти може и да си побъркан, а може и да не си.
А бе май ти е дошъл в повечко "свежия" люлински въздух, а? Я си легни да спиш, може и да ти разкара. А може би не.

Може би,СтаршСопол.А може би не:) Ще разбереш.няма да остане въпрос без отговор.За какво ще ти е този отговор,след като го получиш?
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 7.10.2007, 22:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Съобщенията на чифутина HaishGadol ги изтрих аз. Когато изтрия всички мои текстове от тоя сайт, тогава чифутите могат да пишкат колкото си искат. Докато Елтимир е тук, за ционисти място няма!!!


--------------------
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 7.10.2007, 22:34
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



АМИ ако?
Решиш да паркираш отново на пркинга до парламента? Толкова коли...кой вижда,кой е там.Ти не си от шумните.Там няма нищо,няма никой между колите.Там ли съм или не? Първо е студено и твърдо.После става топло.Става горещо и попива в дрехите.Никой няма между колите...нито да види,нито да чуе.И мен ме няма там.Само ти си там и скоро пак няма да има нищо:)

А хората са толкова близо.Там съм аз.Чакам колегите ти да дойдат на работа.
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 7.10.2007, 22:39
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



АМИ ако?
Изляза от хората? Ако се покажа пред теб? Ако сме ти и аз,сами за следващите две минути? Къде ще ходиш тогава? Какво ще направиш?

Ако съм точно на входа на парламента и вече се разправям с куките? Защо съм сам? А сам ли съм? Може би да.А може би не...възможно е.

Но ти със сигурност си сам:) Вече знаеш,въпроси без отговори няма да останат.Или сега,или след работа...
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 7.10.2007, 22:42
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



АМИ ако?
И тази сутрин от години насам в центъра е задръстване? Хора! Хара навсякъде...мразиш ги,знам.Те теб също.Кого чакаш в тази кола? В това задръстване? Мен ли,да изляза от хората и да отворя вратата?:)
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020